Stáhnutí aplikace z internetu

V tomto návodu vám popíšeme možnost stáhnutí aplikace iKelp Pokladna z internetu. Demoverzi aplikace je možné zadarmo stáhnout a bezplatně používat po dobu 90 dní. Aplikace je po dobu tohoto období plně funkční a po aktivování je možné pokračovat v jejím používání bez ztráty údajů.

Stáhnutí aplikace

Instalaci aplikace je možné stáhnout z internetové stránky http://www.ikelp.com/pokladna nebo kliknutím na tento odkaz Stáhnout iKelp Pokladna.

  1. V horní liště klikněte na ikonu Stáhnout.
  2. Ze zobrazené nabídky v pravém dolním rohu vyberte možnost Stáhnout.
  3. Na stránce se nachází vždy nejnovější verze aplikace, které verze je zobrazena u odkazu na stáhnutí (verze aplikace je zobrazena hrubým písmem), rovněž si můžete prohlédnout i Popis novinek a změn.
  4. Před spuštěním instalace je potřebné stáhnout instalační balíček kliknutím na tlačítko Stáhnout.
  5. Instalační soubor Vám doporučujeme uložit na Pracovní plochu. Pokud se Vám začne instalační soubor hned stahovat, jeho uložení do přednastaveného adresáře je dáno internetovým prohlížečem. (Např. v případě aplikace Internet Explorer se Vám po kliknutí na tlačítko Stáhnout zobrazí na spodní liště nabídka na přímé spuštění instalace kliknutím na tlačítko Spustit (angl. Run), případně si můžete soubor uložit kliknutím na tlačítko Uložit (angl. Save). Výběr adresáře pro uložení zvolíte kliknutím na šipku směrem dolů hned vedle tlačítka Uložit (angl. Save).)
  6. Po uložení souboru spustíte proces instalace dvoukliknutím na daný soubor.

Příklad na stáhnutí aplikace v internetovém prohlížeči Internet Explorer.

Zobrazení stránky s instalačním souborem se zobrazenou možností na stáhnutí nebo spustění instalace

Po úspěšném uložení by měla následovat instalace aplikace, podrobný popis najdete v návodu Instalace aplikace. Popis stáhnutí instalace popisuje i následující video.

Write by Author / Vytvorené by
Besteron VISA, MasterCard