Skladové karty - seznam

Seznam skladových karet slouží na evidování a správu skladových karet. Okno Skladové karty zobrazíte kliknutím na Sklad v hlavním menu aplikace a následně kliknutím na Karty  nebo kliknutím na tlačítko s písmenem K na nástrojové liště.

Seznam skladových karet v aplikaci iKelp Pokladna

Skladove_karty

Toto okno je rozděleno na tři hlavní části:

 • Filtry - v této části je možné aktivovat různé filtry na zobrazení skladových karet. Více o filtrech se dozvíte v návodu Skladové karty - filtry.

  • Roz - po kliknutí na tlačítko se zobrazí rozšířené filtry pro práci se skladovými kartami. Tyto je možné filtrovat na základě různých vlastností a hodnot evidovaných na skladových kartách.
  • Vše - pomocí pravého tlačítka myši je možné nastavovat zobrazování počtu skladových karet. Zadáním čísla se následně definuje, kolik karet se maximálně zobrazí, které odpovídají vyhledávanému řetězci. Pokud je nastaveno Vše, zobrazují se všechny karty. Aplikace automaticky nastavuje počet karet pro zobrazení, pokud jejich počet dosáhne určité hranice. Je to z důvodu optimalizace ve vyhledávání a rychlosti zobrazení samotného formuláře karet. (Je zbytečné, aby se v seznamu zobrazovalo např. 10 000 karet, když se v nich dá vyhledávat zadáním jakékoliv části názvu.)
  • Lupa - kliknutím na ikonu je možné definovat, ve kterých částech aplikace se má hledat zadaný výraz. (Jednotlivé možnosti je možné kombinovat, jako např. Název a Kód, případně EAN apod.)
 • Seznam skladových karet - v tabulce je možné vidět jednotlivé skladové karty s mnohými informačními sloupečky. (Tyto je možné podle potřeby přesouvat potáhnutím, případně po kliknutí pravým tlačítkem myši v záhlaví je možné změnit barvu daného sloupce.)
 • Úkony- po kliknutí na některé tlačítko je možné úkon odpovídající tomuto tlačítku:

  • Nová - kliknutím levého tlačítka se otevře okno Skladová karta, kde můžete vyplněním údajů vytvořit novou skladovou kartu. Kliknutím pravého tlačítka se taktéž otevře okno Skladová karta, kde jsou již předvyplněny údaje podle aktuálně označené skladové karty pro vytvoření kopie této položky. Podrobný popis vytvoření nové skladové karty popisuje návod Skladové karty - nová karta. (Toto je vhodné tehdy, když má karta různá nastavení chování, zařazení do kategorií apod., aby nebylo potřebné tyto věci znovu nastavovat na nové skladové kartě.)
  • Upravit - kliknutím levého tlačítka se otevře aktuálně označená skladová karta pro úpravu.
  • Pohyby - zobrazí přehled pohybů aktuálně označené skladové karty.
  • Seznam / S. - po kliknutí levého tlačítka se zobrazí menu pro výpočet a tisk označených skladových karet. Více o práci se seznamem označených skladových karet se dozvíte v návodu Skladové karty - tisk cenovek, etiket a ceníků. Kliknutím pravého tlačítka se zobrazí okno pro tvorbu soupisek. Tvorba a použití soupisek je velmi jednoduchá a jejich filozofie je shodná v celé aplikaci, proto Vám stačí prostudovat návod Adresář - soupiska - vytvoření, úprava a odstranění.
  • OFF-line - zobrazí se okno, pomocí kterého je možné plnit a stahovat registrační pokladny pro OFF-line používání.
  • I - na to, aby bylo možné do aplikace importovat skladové karty, je potřebné v nastaveních aplikace v části Rozšířené přidat doplněk pro možnost importu.
  • Ena to, aby bylo možné z aplikace exportovat skladové karty, je potřebné v nastaveních aplikace v části Rozšířené přidat doplněk pro možnost exportu.

Dále doporučujeme prostudovat si návod Skladové karty - nová karta.

Write by Author / Vytvorené by
Besteron VISA, MasterCard