Upozornění číšníků na zákazníky u stolu

Pokud ve vašem provozu obsluhuje více číšníků nebo barmanů, můžete efektivně zrychlit obsluhu a zvýšit spokojenost hostů využíváním týmové funkce: Upozornění číšníků na zákazníky u stolu. Číšníci tak ví, komu je potřebné se věnovat. Funkce upozornění číšníků na zákazníky u stolu je velmi užitečná. Využijí ji zejména provozy, kde je více obsluhujícího personálu. Obsluhujete např. zákazníky na balkónu a při tom si všimnete, že na terasu si sedla nová skupinka zákazníků. Jedním kliknutím můžete upozornit kolegy na nové zákazníky. Ikona vedle notifikace jim dává jasně najevo, co je potřebné udělat.

Nápomocen může být i barman. Pokud vidí, že hosté u stolu potřebují obsloužit, může tak vyvolat notifikaci, a někteří z volných číšníků se jim mohou ihned věnovat. Touto funkcionalitou zvyšujete nejen rychlost obsluhy, ale i spokojenost Vašich zákazníků.

Upozornění obsluhy na zákazníky v úkonech na stole

Upozornenie čašníkov na zákazníka pri stole

  1. Notifikaci vyvoláte kliknutím na ikonu Více u daného stolu a v zobrazené nabídce klikněte na ikonu panáčka Zákazník
  2. Notifikace se automaticky zobrazí u místnosti, na stole i v Menu aplikace v části Notifikace.
  3. Otevřením stolu, kde notifikace vznikla je možné tuto notifikaci potvrdit kliknutím na ikonu Hotovo, případně doklad rovnou otevřít kliknutím na ikonu Otevřít. Pokud se jedná o nežádoucí notifikaci je možné zařízení, ze kterého notifikace přišla Zablokovat.

Write by Author / Vytvorené by
Besteron VISA, MasterCard