Rozšířená nastavení v iKelp POS Mobile

Kromě nastavení, která přímo souvisí s fungováním aplikace, doporučujeme provést i tato další nastavení. Například obchodní podmínky, které jsou zveřejněné na stránce POS Mobile v případě, naše online funkce jako online rozvoz, nebo webový jídelní lístek. Tyto informace máte již předvyplněné, ale doporučujeme si je upravit dle vašich podmínek a potřeb.

Rozšířená nastavení

Rozšířená nastavení POS Mobile

Nastavení

 1. Klikněte na ikonu Menu.
 2. Vyberte možnost Nástěnka.
 3. Klikněte na tlačítko Nastavení.

Základní

 • Google Analytics kód - v případě využívaní této služby je možné získat podrobnější statistky, a grafy prodejů a tržeb.
 • Facebook Pixel kód - v případě využívaní této služby je možné získat podrobnější statistky, a grafy prodejů a tržeb.
 • Události dokladů - ukládání událostí dokladů podle nastavení.

Při nastavování ať Facebook nebo Google analitiky, doporučujeme informace o sledování zahrnout i do článku Všeobecných obchodních podmínek s informací o GDPR.

Nastavení textů

 • Obchodní podmínky - účelem obchodních podmínek je upřesnit a vymezit práva a povinnosti prodávajícího vůči kupujícímu (zákazníkovi).
 • Souhlas se zpracováním osobních údajů - při registraci zákazníka na e-shopu je potřebné, aby tyto podmínky odsouhlasil. Proto je zapotřebí aby byli upravené podle podmínek konkrétní provozovny.
 • Souhlas se zasílám marketingových údajů - aby bylo možné zákazníkům zasílat marketingové materiály, je potřebné, aby při registraci potvrdil svůj souhlas. I v tomto případě je zapotřebí mít tyto informace vyplněné na webu v souladu s konkrétní provozovnou.

Úprava textu

 1. Klikněte na tlačilo Upravit u příslušného textu.
 2. Upravte text na základě vašich podmínek.
 3. Klikněte na tlačítko Uložit pro potvrzení provedených změn.
  • Kliknutím na tlačítko Zpět se formulář zavře bez uložení změn. 
Související návody
Write by Author / Vytvorené by
Besteron VISA, MasterCard