První přihlášení obsluhy

V tomto návodu se seznámíte s úkony, které je potřebné udělat před využíváním služby iKelp POS Mobile. Jsou to zejména: zadání správné adresy, první přihlášení, autorizace zařízení a rychlé přihlašování číšníků.

První přihlášení

 1. Pro přihlášení je potřebné ve vašem zařízení zadat adresu, která vám byla přidělena po zřízení aplikace iKelp POS Mobile. 
 2. Po otevření se zobrazí přihlašovací formulář, kde je potřebné zadat přihlašovací email a heslo.
  • Při zřízení služby vám byl zaslán jeden přístup do aplikace, avšak následně je v samotné aplikaci možné vytvořit další uživatele a nastavit jim přihlašovací údaje.
 3. Po zadání přihlašovacích údajů klikněte na tlačítko Přihlásit.
  • Jestli jste se přihlásili na zařízení, na kterém budete běžně s aplikací pracovat, je možné zařízení autorizovat. Autorizace zařízení znamená potvrzení, že je dané zařízení bezpečné a bude se využívat s aplikací iKelp POS Mobile. Na takto autorizovaném zařízení je následně možné přihlašovat se i pomocí zkráceného přihlašování, tzv. PIN, který má nastavený uživatel.

Autorizace zařízení

 1. Autorizaci zařízení uděláte po přihlášení kliknutím na ikonu Menu aplikace. 
 2. Klikněte na možnost Autorizovat zařízení
  • Jestli se zařízení už nebude dále používat pro práci s aplikací, doporučujeme toto zařízení následně Odregistrovat(Autorizaci, resp. odregistrování zařízení můžete udělat po přihlášení účtu, který jste obdrželi při zřízení, rovněž tento úkon umí udělat i uživatel s příslušnými právy.)

Na autorizovaném zařízení se mohou číšníci jednoduše přihlašovat zadáním PIN kódu a kliknutím na ikonu Přihlásit. (PIN je možné vyplnit v nastaveních daného Uživatele/Kontaktu v záložce Základní.)

Write by Author / Vytvorené by
Besteron VISA, MasterCard