Bufet s výdejním okénkem v iKelp POS Mobile - vyvolávací pager

V tomto návodu vám představíme možnosti systému iKelp POS Mobile s použitím vyvolávacích pagerů, kdy je vhodné tento systém použít a také to, jaké jsou jeho výhody. Princip evidence a fungování bufetového systému vychází z koncepce evidence rozvozu, proto je potřeba některá nastavení provést přímo v nastaveních Rozvozu. Stejně tak se nové objednávky evidují jako objednávky Rozvozu pro správné fungování a zobrazování.

Kdy je vhodné využít vyvolávací systém v aplikaci iKelp POS Mobile

 1. Objednávka přímo na baru nebo objednávkovém okénku - zákazník si přímo objedná, objednávku rovnou zaplatí a dostane doklad o úhradě objednávky a lístek s pořadovým číslem výdeje. Obsluha vyřizuje dalšího zákazníka a ten, který má objednávku uhrazenou čeká na vyřízení jeho objednávky a průběh sleduje na displeji, výdejním TV nebo čeká na notifikaci pomocí pageru. Bližší informace o postupu fungování a vyřizování objednávek se dočtete níže.
 2. Objednávka vytvořená pomocí QR kódu v blízkosti provozovny - není třeba čekat u objednávkového okénka. Zákazník si vytvoří objednávku na svém mobilu, tu může ihned uhradit online a jen si vyzvedne hotovou objednávku nebo objednávku uhradí při převzetí. Lístek s pořadovým číslem výdeje má přímo ve svém mobilu. Přípravu objednávky může sledovat ve svém mobilu, pokud má zapnuté notifikace, na displeji nebo výdejním TV. Více informací se dovíte v návodu Bufet s výdejním okénkem v iKelp POS Mobile - online objednávky.
 3. Online objednávka přes web restaurace s osobním vyzvednutím - zákazník sleduje proces přípravy objednávky na svém mobilu, na kterém má i elektronický lístek s pořadovým číslem výdeje. Na základě něho může zákazník přímo na provozovně nebo ve svém mobilu sledovat průběh přípravy objednávky. Více se dovíte v návodu Bufetový systém s online objednáváním v iKelp POS Mobile.

Nastavení 

Tisk výdejního lístku

Rychlé poznámky

Pomocí nich je možné identifikovat, která zařízení patří ke které objednávce. Při evidování objednávky obsluha z rychlých poznámek použije číslo pageru. Tato informace se následně tiskne také na bonovačce, takže je možné jednoduše přiřadit objednávku a příslušným zařízením notifikovat zákazníka o připravenosti jeho objednávky.

  1. V menu aplikace klikněte na možnost Rozvoz.
  2. Klikněte na tlačítko Nastavení.
  3. Přejděte do sekce Kontaktní údaje.
  4. V části Rychlé poznámky je možné nadefinovat jednotlivá zařízení. (Napr. Pager1, Pager2, PagerX.)
  5. Klikněte na tlačítko Uložit pro aplikování provedených změn.

Použití při prodeji

  1. Vytvořte novou objednávku přes Rozvoz.
  2. Přidejte položky podle objednávky zákazníka.
  3. Zadejte požadovanou poznámku.
  4. Zavřete objednávku.
   • Informace o čísle zařízení se zobrazuje také přímo na rozpracované objednávce.
Súvisiace návody
Write by Author / Vytvorené by
Besteron VISA, MasterCard