Hodnocení obsluhy - přehled hodnocení

V tomto návodu vám vysvětlíme, jakým způsobem je možné pracovat s hodnocením obsluhy zákazníky, kde si hodnocení můžete prohlédnout i jak s jednotlivými údaji pracovat a co znamenají. Hodnocení obsluhy si může prohlédnout uživatel, který má přístup do nástěnky a seznamu kontaktů v aplikaci. Údaje se zobrazují v Menu aplikace, výběrem možnosti Nástěnka případně v seznamu kontaktů nebo přímo na daném kontaktu (uživateli). Hodnocení obsluhy se v nástěnce zobrazuje pouze v případě, jestliže byl některý z číšníků ohodnocen.

Hodnocení obsluhy z pohledu majitele

Aplikace iKelp POS Mobile nabízí nástroj, který dokáže posunout dopředu vaši restauraci nebo kavárnu. Jedním z těchto nástrojů je i hodnocení obsluhy, které si můžete v aplikaci prohlédnout a zkontrolovat. Na nástěnce se zobrazují hodnocení za aktuální den. Hodnocení se zobrazují i v přehledném grafu s barevným rozlišením jako i jednotlivá hodnocení za daný den.

Popis jednotlivých údajů zobrazených na nástěnce.

Hodnocení obsluhy na nástěnce aplikace

Hodnocení obsluhy na nástěnce aplikace

 

  • Hvězdička - hodnocení, které dostal uživatel od zákazníka. (1 hvězdička je nejnižší hodnocení, 5 je nejvyšší.)
  • Jméno uživatele - jméno hodnoceného uživatele (číšníka), který vytvořil objednávku na daného zákazníka. Při vytvoření objednávky v systému se zapíše, který přihlášený číšník objednávku vytvořil a následné hodnocení je vázané na tohoto uživatele. (V příkladu na obrázku je číšník Ferko Číšník.)
  • Čas hodnocení - čas kdy byl uživatel ohodnocen zákazníkem.
  • Jméno zákazníka - pokud obsluhu ohodnotí přihlášený zákazník, zobrazí se u hodnocení i jeho jméno.
  • Bez popisu - zákazník může u hodnocení obsluhy zadat i slovní popis. Pokud zadaný není, zobrazí se informace, že hodnocení je Bez popisu, případně se zobrazí popis přiřazený k danému hodnocení. (Může napsat svoji spokojenost, případně vyjádřit svůj názor na obsluhu, nebo její zlepšení.)
  • Víc - kliknutím se zobrazí další hodnocení. Zobrazí se i filtr, kde je možné zobrazit hodnocení za nadefinované období, případně jen hodnocení, ke kterým byl vyplněn i slovní popis.

Graf hodnocení obsluhy

Graf hodnocení obsluhy

  • Graf hodnocení - hodnocení uživatelů se zobrazují i v přehledném grafu, kde se sčítají jednotlivá hodnocení.

Hodnocení obsluhy v seznamu uživatelů

Hodnocení obsluhy je možné kromě nástěnky zobrazit i přímo v seznamu uživatelů, kde se zobrazuje průměr z jednotlivých hodnocení za celé období. Po kliknutí na Víc po vyhledání daného uživatele, je možné zkontrolovat jeho hodnocení v záložce Hodnocení.

Související návody


Write by Author / Vytvorené by
GoPay VISA, MasterCard