Bufet s výdejním okénkem v iKelp POS Mobile - výdejní lístek

V tomto článku vám blíže představíme, jak použít aplikaci iKelp POS Mobile i v případě malého bufetu na pláži, na koupališti, v lyžařském středisku apod. Systém online objednávání a vyřizování objednávek výrazně šetří čas zákazníkovi, ale také obsluze. Pokud vznikne online objednávka, obsluha ji jen potvrdí, nebo podle nastavení se rovnou tiskne objednávka k přípravě. K objednání stačí pouze telefon zákazníka. Ten oskenuje QR kód, zobrazí se mu aktuální nabídka a jednoduše si vybere, co chce. Následně objednávku ukončí, počká na potvrzení, vybere způsob úhrady. Po přípravě objednávky dostane zákazník notifikaci s informací o vyřízení objednávky a možnosti jejího vyzvednutí.

V případě, že nechcete využívat možnost online objednávání pro zákazníka, můžete u objednávky tisknout zákazníkovi i výdejní lístek. Pomocí čísla na výdajovém lístku umí následně sledovat stav své objednávky.

Úvodní nastavení

Pro správný tisk výdejních lístků, je třeba mít aktivní rozvoz.

  1. V menu aplikace klepněte na Rozvoz.
  2. Klikněte na Nastavení.
  3. V části Základní nastavení je třeba aktivovat Povolit rozvoz.
  4. Provedené změny je třeba Uložit.
Bez aktivního rozvozu v aplikaci se výdejní lístek nebude tisknout.

Nastavení výstupu - Výdejní lístek

  1. V menu aplikace v části Zařízení:
  2. Otevřete si záložku Tiskové výstupy.
  3. Přejděte na nastavení Výdejní lístek.
  4. Klikněte na tlačítko Víc.
  5. Klikněte na tlačítko Výdejního lístku.
  6. Klikněte na tlačítko Uložit.

Gratulujeme, týmto boli vytvorené nastavenia pre možnosť vykonania tlače výdajového lístka, který sa zákazníkovi tiskne po vyúčtování objednávky.

Informujte vaše zákazníky také o možnostech online objednávání již nyní. Pokud nebudou muset čekat dlouhou řadu jen proto, aby si u vás objednali, šance, že se k vám znovu vrátí se několikanásobně zvyšuje. Proto doporučujeme k výdejnímu okénku nebo na různá místa v okolí umístit krátký postup s popisem, jak si může zákazník objednat také pomocí svého mobilu.

Související návody
Write by Author / Vytvorené by
Besteron VISA, MasterCard