Otvorenie fľaše počas predaja

V tomto článku Vám predstavíme krátke inštruktážne video - Otvorenie fľaše alkoholu počas predaja. Nižšie nájdete bližší popis jednotlivých možností. Proces otvorenia fľaše je možné vykonať po kliknutí na tlačidlo Predaj v menu aplikácie, kliknutím na ikonu Otvoriť fľašu.

Formulár pre zaevidovanie otvorenej fľaše pri predaji

Formulár pre zaevidovanie otvorenej fľaše pri predaji

Otvoriť fľašu

    • Vyberte tovar a potvrďte tlačidlom OK - v zozname tovarov je možné vyhľadávať zadaním PLU, názvu karty, kódu alebo kódu EAN.

    • Množstvo - množstvo fliaš, ktoré sa otvárajú.

    • Otvoriť doklad výdaja - akonáhle sa vykoná proces otvorenia fľaše, v zozname skladových výdajok sa otvorí nový doklad. Do tohto dokladu sa v priebehu dňa postupne pridávajú ďaľšie otvorené fľaše. (V rámci jedného dňa teda existuje len jeden doklad o výdaji fliaš prostredníctvom procesu otvorenia.) Kliknutím na daný odkaz sa doklad otvorí.

Jednotlivé skladové výdaje, ktoré vznikli pri procese otvorenia fľaše je možné zobraziť aj cez menu aplikácie v časti Sklad, po kliknutí na záložku Výdaje SBL. Kliknutím na ikonu šípok na doklade, sa doklad otvorí a zobrazí sa zoznam jednotlivých položiek výdajky.

V prípade takejto skladovej evidencie fliaš v aplikácii, je následne možné zobraziť a následne vytlačiť výkaz evidencie SBL. Viac informácií nájdete v článku Výkaz SBL v aplikácii iKelp POS Mobile.

Write by Author / Vytvorené by
Besteron VISA, MasterCard