Hodnotenie obsluhy v iKelp POS Mobile

Aplikácia iKelp POS Mobile ponúka aj takýto užitočný nástroj pomocou ktorého môžete zistiť, s ktorým čašníkom sú hostia spokojnejší viac a s ktorým menej, prípadne čo konkrétne sa im páčilo. Následne môžete vykonať prípadné zmeny a opatrenia pre získanie lepších výsledkov ako vašich zamestnancov, tak aj samotnej reštaurácie alebo kaviarne. Máte prehľad o kvalitách zamestnancov a zbierate hodnotenie priamo od samotných zákazníkov.

Hodnotenie obsluhy

Personál môže zákazník ohodniť veľmi jednoducho. Stačí ak používate Inteligentné stoly v aplikácii. Zákazník na stole osníma QR kód, a hneď sa mu zobrazí ponuka možností pre daný stôl, kde má okrem iného možnosť aj ohodnotiť obsluhu. Hodnotenie vie pridať ako anonymný, ale aj ako prihlásený zákazník. Následne sa v štatistikách hodnotenie zobrazí majiteľovi alebo prevádzkarovi reštaurácie, ktorý vie následne zabezpečiť prípadné zmeny pre zvýšenie kvality

Hodnotenie je možné pridávať formou hviezdičiek od 1 - 5, pričom 5 je najlepšie hodnotenie, rovnako tak má zákazník možnosť pridať komentár čo sa mu páčilo, prípadne nepáčilo. Jedným kliknutím na tlačidlo Odoslať sa hodnotenie odošle.  

Write by Author / Vytvorené by
Besteron VISA, MasterCard