Kontakty - Nastavenia

Odmeňte zákazníkov za vernosť a motivujte ich tak k ďalším nákupom u vás. Zaradením zákazníkov do skupín im môžete prideľovať podľa určených pravidiel rôzne výhody, ktoré ich budú motivovať k nákupu, či už priamymi zľavami na tovary alebo služby, alebo odmeňovaním za nákup vo forme klubových bodov, ktoré vedia vymeniť za rôzne kupóny, zvýhodnené balíčky, prípadne dopravu zdarma pri donáške a pod. Pre využívanie možností systému verných zákazníkov, je potrebné mať zakúpený príslušný modul Vernostné systémy. V tomto návode sa ďalej dočítate viac o jednotlivých možnostiach verných zákazníkov, ako aj ďalších možnostiach nastavenia kontaktov.

Klub verných zákazníkov

Nastavte si v aplikácii klubový systém. Zákazníci si tak vedia zbierať klubové body, ktoré následne môžu meniť za rôzne výhody alebo kupóny. Vy definujete koľko bodov zákazník získa nákupom vybraných tovarov alebo služieb. Body si zákazník pripíše kúpou konkrétnych tovarov, služieb alebo tovarov či služieb z vybraných kategórií. Vytvorenie systému a nadefinovanie pravidiel pre pripísanie bodov je jednoduché, alebo ponúka veľmi dobrý nástroj na získanie vernosti zákazníka. Podrobnejšie informácie o fungovaní a zbieraní bodov, ako aj pohľad zákazníka do svojho vlastného klubového účtu sa dozviete v návode  Verní zákazníci - Klub verných zákazníkov.

Obraty zákazníkov

V tomto scenári získavajú zákazníci výhody vo forme zliav na tovary/služby na základe dosiahnutého obratu. Vy určujete, aký obrat zákazník pre získanie výhod musí u vás za dané časové obdobie spraviť, aj aké výhody tým získa. Čím väčší obrat, tým väčšie zľavy. Informujte zákazníkov o tejto možnosti na vašom Facebooku alebo internetovej stránke a motivujte ich tak k nákupu u vás.  Bližšie informácie o nastaveniach a možnostiach sa dozviete v návode Verní zákazníci - Obraty zákazníkov.


Vernostné karty

Vernostné karty sú jedným z najlacnejších marketingových nástrojov na trhu. Ponúkajú jednoduché a funkčné riešenie identifikácie zákazníka. Spolu s rôznymi vernostnými a klubovými programami ich používame už niekoľko rokov. Nastavenia vernostných kariet v aplikácii Verní zákazníci - vernostné karty

Prihlásenie

Okrem možnosti prihlasovania do aplikácie pomocou emailu a hesla alebo PINu, je možné sa prihlasovať aj pomocou identifikačného média ako napr. zamestnanecká RFID karta, rôzne čipy, kľúčenky alebo RFID náramky. V tejto časti aplikácie nájdete nastavenia práve pre túto možnosť prihlasovania. Bližšie informácie o tejto možnosti sa dočítate v návode Prihlásenie pomocou čítačky v iKelp POS Mobile.

Write by Author / Vytvorené by
Besteron VISA, MasterCard