Rozšírené nastavenia v iKelp POS Mobile

Okrem nastavení, ktoré priamo súvisia so správaním aplikácie odporúčame nastaviť aj ostatné údaje, ako sú napr. obchodné podmienky, ktoré sú zverejnené na stránke POS Mobile v prípade, že využíte online funkcie ako je napr. rozvoz, alebo máte len na webe zverejnený jedálny lístok. Tieto informácie sú vyplnené, avšak odporúčame si ich upraviť podľa konkrétnych podmienok.

Rozšírené nastavenia

Rozšírené nastavenia POS Mobile

Nastavenia

 1. Kliknite na ikonu menu. 
 2. Vyberte možnosť Nástenka.
 3. Kliknite na tlačidlo Nastavenia.

Základné

 • Google Analytics kód - v prípade využívania tejto služby je možné získať podrobnejšie štatistiky, a grafy predajov a tržieb.
 • Facebook Pixel kód - v prípade využívania tejto služby je možné získavať podrobnejšie štatistiky a grafy predajov a tržieb. Slúži na zaznamenávanie zobrazenia stránok návštevníkmi a následne na možnosť tvorbyskupín užívateľov na ktorých je vhodné cieliť FB reklamu. Je vhodné rozlišovať návštevníka a užívateľa podľa toho, či aj navštívili nákupný košík, prípadne ktorý bol v detaile svojej objednávky. Skupiny je vhodné tvoriť podľa URL a kombináciou týchto nastavení tak riadiť zobrazovanie svojich reklám na FB. Pixel nezaznamenáva žiadne ďaľšie rozšírené funkcionality, nakoľko pre tento účel slúži Google Analytics, ktorý si viete nastaviť.
 • Udalosti dokladu - ukladanie udalostí dokladov podľa nastavenia.
Pri nastavovaní či už Facebook alebo Google analitiky, je dôležité informácie o sledovaní a zbieraní údajov o zákazníkoch zahrnúť aj do článku Všeobecných obchodných podmienok a Súhlasu o spracovaní osobných údajov. Neuvedením týchto skutočností hrozí vysoká pokuta.

Nastavenie textov

 • Obchodné podmienky - účelom obchodných podmienok je upresniť a vymedziť práva a povinnosti predávajúceho voči kupujúcemu (zákazníkovi).
 • Súhlas so spracovaním osobných údajov - pri registrácii zákazníka na na eshop, je potrebné aby tieto podmienky odsúhlasil. Preto je potrebné, aby boli správne, pravdivo a podľa podmienok konkrétnej prevádzky tieto údaje nastavené.
 • Súhlas so zasielaním marketingových materiálov - aby bolo možné zákazníkom posielať marketingové materiály, je potrebné, aby pri registrácii potvrdili svoj súhlas. Znovu je teda potrebné mať tieto informácie na webe vyplnené v súlade s konkrétnou prevádzkou. 

Úprava textu

 1. Kliknite na tlačidlo Upraviť pre príslušný text.
 2. Upravte text na základe vyšlecifikovaných podmienok.
 3. Kliknite na Uložiť pre potvrdenie vykonaných zmien.
  • Kliknutím na tlačidlo Späť sa formulár zatvorí bez uloženia zmien. 
Súvisiace návody
Write by Author / Vytvorené by
Besteron VISA, MasterCard